Ważne info

Doba hotelowa, parking, przyjazd ze zwierzakiem, dostęp do internetu czy cisza nocna – znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pobytu w naszej Osadzie.

W trosce o komfort Państwa pobytu w naszej Osadzie – przekazujemy Państwu kilka, najważniejszych informacji. W razie wszelkich wątpliwości, zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem lub kontaktu telefonicznego pod numerem +48 602 766 565 / +48 607 628 824.

Doba hotelowa

Rozpoczyna sie od godziny 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu. Ewentualne wcześniejsze zakwaterowanie, czy późniejsze wykwaterowanie należy każdorazowo ustalać z obiektem. W przypadku przedłużenia doby hotelowej obiekt może naliczyć dodatkową opłatę.

Parking

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny, ogrodzony i monitorowany parking. Dla każdego domku przewidziane są dwa miejsca postojowe.

Samodzielne zameldowanie

W obiekcie nie ma obsługi recepcyjnej, instrukcję dotyczącą samodzielnego zakwaterowania przekażemy dzień przed rozpoczęciem pobytu.

Zwierzęta

Nie przyjmujemy zwierząt.

Wi-Fi

W domkach dostępny jest bezprzewodowy internet Wi-Fi.

Cisza nocna

Na terenie osady obowiązuje bezwzględny nakaz zachowania ciszy w godzinach 22:00 - 06:00. Obowiązuje zakaz organizacji imprez.

Grill

Na tarasie każdego domku znajduje się grill, we własnym zakresie należy zaopatrzyć się w węgiel i rozpałkę.

Balia wodna

Na tarasie każdego domku znajduje się balia wodna z funkcją jacuzzi, opalana drewnem. Obiekt zapewnia drewno i rozpałkę, jednak nagrzanie balii pozostaje w gestii Gości.

Zakaz palenia

W domkach i na tarasach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Kontakt

ul. Gilówka 109, 34-700, Rabka-Zdrój
tel. +48 602 766 565 / +48 607 628 824
e-mail: osadagilowka@gmail.com

Ważne linki

Partnerzy

Zapraszamy do naszych zaprzyjaźnionych obiektów:
Hyta na Bani – domek w Skawie
Apartamenty Zakopane