Domek z jacuzzi Rabka

Polskie góry to popularny kierunek wypoczynku wybierany przez rodziny z dziećmi czy grupy przyjaciół. Decydując się na organizację wyjazdu, bardzo często poszukujemy miejsc, które mogą zapewnić nam szereg atrakcji w korzystnej cenie. Osada Gilówka zlokalizowana w Rabce Zdrój oferuje Gościom komfortowe warunki pobytu w otoczeniu pięknej przyrody. Domek z jacuzzi to doskonała propozycja dla osób, które poszukują chwili relaksu w spokojnej atmosferze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domków Osada Gilówka.

Domek z jacuzzi – Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój to malownicze miasteczko zlokalizowane w pobliżu popularnych szlaków turystycznych w sercu Tatr. To doskonałe miejsce wypadowe dla wszystkich miłośników górskich wędrówek i eksploracji przyrody. W samym mieście odnaleźć można również warty uwagi park zdrojowy, a także Rabkoland pełen rozrywek dla dzieci i dorosłych. Wiele osób poszukuje również dodatkowych możliwości, które pomogą się zrelaksować oraz wyciszyć z dala od codziennych obowiązków, oraz stresu.

Domek z jacuzzi to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną spędzić czas w wyjątkowy sposób. Balia z gorącą wodę relaksuje ciało po całym dniu marszu. Może towarzyszyć jej lampka ulubionego wina lub pyszne, samodzielnie przygotowane, śniadanie. Czy wyobrażasz sobie coś przyjemniejszego niż wygrzewanie się w gorącej wodzie w świetle przyjemnych promieni słońca? Domek z jacuzzi w Rabce Zdrój umożliwia Ci doświadczenie tych chwil.

Osada Gilówka – oferta wypoczynkowa

Osada Gilówka to miejsce przygotowane z sercem w celu zapewnienia najwyższego poziomu komfortu. Stworzone przez nas trzy domki z jacuzzi zostały zaprojektowane w pełni funkcjonalny sposób, z zachowaniem wysokiego standardu wszystkich mebli oraz dostępnych urządzeń. Na wyposażeniu znajduje się kuchnia z kompletem przydatnych akcesoriów. Salon to miejsce, w którym można spędzić czas w gronie rodziny lub przyjaciół, decydując się na maraton filmowy czy inną formę rozrywki. W domach znajdują się dwie sypialnie, które mogą pomieścić łącznie 8 osób. Estetycznie wykończona łazienka pozwoli z kolei na pełen relaks po wyczerpującym dniu na szlaku.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Na każdym z tarasów dostępny jest grill, który pozwala na przyrządzenie smacznego posiłku. Najmłodsi mogą z kolei spędzać długie godziny na specjalnie zaprojektowanym placu zabaw – wyposażony jest w trampoliny, huśtawki, zjeżdżalnie, a także poziomowy domek. Widać więc wyraźnie, że zaproponowana przez nas oferta domków z jacuzzi w Rabce to miejsce godne uwagi, które z pewnością pozostanie w pamięci.

Domek z jacuzzi – Osada Gilówka

Osada Gilówka zlokalizowana w Rabce Zdrój to wyjątkowe miejsce, które przypadnie do gustu zwłaszcza osobom ceniącym sobie niezależność oraz komfort. Przygotowane przez nas domki z jacuzzi to magiczne miejsce stworzone z pasją w malowniczej okolicy. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

Kontakt

ul. Gilówka 109, 34-700, Rabka-Zdrój
tel. +48 602 766 565 / +48 607 628 824
e-mail: osadagilowka@gmail.com

Ważne linki

Partnerzy

Zapraszamy do naszych zaprzyjaźnionych obiektów:
Hyta na Bani – domek w Skawie
Apartamenty Zakopane