Rabka - noclegi dla rodzin z dziećmi

Polskie góry oferują turystom moc atrakcji oraz pięknych widoków. Na uwagę z pewnością zasługuje Rabka-Zdrój, miasto położone u podnóża Tatr, słynąca z doskonałej kuchni, niepowtarzalnych widoków i ciekawej oferty wypoczynkowej. Osada Gilówka to doskonałe miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych. Jeżeli planujesz wyjazd w góry i poszukujesz miejsca, które pozwoli Ci spędzić wyjątkowy czas z rodziną, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rabka – noclegi dla rodzin z dziećmi

Rabka-Zdrój to niewielkie miasto, które oferuje jednak moc atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Jeżeli w trakcie urlopu chcesz uniknąć dużej liczby turystów, warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje ten malowniczy region. Osada Gilówka to miejsce stworzone z pasją, w którym odpoczniesz i zapewnisz swojej rodzinie najlepsze warunki. Piękne widoki rozchodzące się z okien domków zachwycą każdego miłośnika gór. Nasze osady znajdują się w niedalekiej odległości od centrum miasta oraz Parku Zdrojowego. To również świetny punkt startowy dla osób lubiących górskie wędrówki. Niewątpliwą atrakcję stanowi również Rabkoland, będący prawdziwą gratką dla młodszych dzieci, ale również nastolatków. Jesteśmy pewni, że rodzice także będą się tam doskonale bawić.

Osada Gilówka to trzy nowocześnie urządzone domki, w których spędzić można niezapomniany czas. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób, które poszukują w Rabce noclegów dla rodzin z dziećmi. Nasze domki posiadają w pełni wyposażony salon, łazienkę oraz kuchnię, w której można przygotowywać własne posiłki. To ciekawa alternatywa dla jedzenia na mieście. Naszym Gościom zapewniliśmy również moc atrakcji – w każdym domku znajduje się gorąca balia z jacuzzi, dzięki której zrelaksujesz się po wyczerpującym dniu. Na przybyłych czeka również tarasowy grill, a najmłodsi mogą bawić się na dużym placu zabaw. Huśtawki, zjeżdżalnie, trampoliny oraz dwupoziomowy domek to niezliczone godziny rozrywki. Osada Gilówka to miejsce przygotowane specjalnie dla osób poszukujących w Rabce noclegów dla rodzin z dziećmi.

Osada Gilówka (Rabka) – nocleg dla rodzin z dziećmi

Osada Gilówka to miejsce, które pomoże Ci w organizacji niezapomnianego wypoczynku z rodziną. W pełni wyposażone domki to gwarancja komfortu, relaksu w pięknym otoczeniu gór oraz dobrej zabawy. Służymy wsparciem oraz zapewniamy naszym Gościom najlepsze warunki pobytu. Jesteśmy przekonani, że czas spędzony w naszej Osadzie Gilówka będzie przedmiotem pięknych wspomnień. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania oraz wątpliwości.

Kontakt

ul. Gilówka 109, 34-700, Rabka-Zdrój
tel. +48 602 766 565 / +48 607 628 824
e-mail: osadagilowka@gmail.com

Ważne linki

Partnerzy

Zapraszamy do naszych zaprzyjaźnionych obiektów:
Hyta na Bani – domek w Skawie
Apartamenty Zakopane